EQUANS zet schouders onder Antwerpse Dockwater- ontziltingsproject

12 januari 2022
dockwter-04
dockwter-03
Onze afdeling heeft al meer dan 30 jaar ervaring in het bouwen van waterbehandelingsinstallaties. Aanvankelijk ging dat louter om afvalwater en drinkwater, later is daar ook zwembadwater bijgekomen en vandaag dient er zich met het Dockwater-project opnieuw een mijlpaal aan voor onze afdeling. We zijn erg trots en tevreden dat ook wij een rol kunnen spelen in deze belangrijke stap naar een duurzamer waterverbruik in Vlaanderen. Onze hoop is dat het Dockwater-project het pad zal effenen voor gelijkaardige projecten in Vlaanderen, waar wij ons steentje aan kunnen bijdragen op weg naar een betere en duurzamere samenleving.
Rudy Huybrechts verantwoordelijke voor de afdeling Water Proces bij EQUANS
dockwter-02
Contact

Wilt u meer weten over onze oplossingen?

Nieuws
Nieuws

Naar een intelligent warmtenet in Charleroi

Nieuws

Gloednieuwe VIB Bio-Incubator: Equans zorgt voor alle technieken

Nieuws

Ontwikkeling van een gerobotiseerd platform voor de productie van RNA